Y1288361R000V0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y1288361R000V0L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 361 OHM 0.005% 0.6W RADIAL
Podatkovni listi: Y1288361R000V0L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y1288361R000V0L
Številka dela Y1288361R000V0L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 361 OHM 0.005% 0.6W RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 1785 pcs Podatkovni list Y1288361R000V0L.pdf
Toleranca ±0.005% Temperaturni koeficient ±2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm)
Serija Z555 Odpornost 361 Ohms
Moč (Watts) 0.6W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Višina - sedež (maks.) 0.336" (8.53mm) Lastnosti Moisture Resistant, Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 361 Ohms ±0.005% 0.6W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil