Y1441200R000T0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y1441200R000T0L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 200 OHM 1W 0.01% RADIAL
Podatkovni listi: Y1441200R000T0L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y1441200R000T0L
Številka dela Y1441200R000T0L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 200 OHM 1W 0.01% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5594 pcs Podatkovni list Y1441200R000T0L.pdf
Toleranca ±0.01% Temperaturni koeficient ±0.2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.575" L x 0.160" W (14.61mm x 4.06mm)
Serija Z Odpornost 200 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.413" (10.49mm) Lastnosti Moisture Resistant, Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 200 Ohms ±0.01% 1W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil