Y1442196R000T0L
pregled izdelka
Številka dela: Y1442196R000T0L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 196 OHM 1/2W 0.01% RADIAL
Podatkovni listi: Y1442196R000T0L.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije Y1442196R000T0L
Številka dela Y1442196R000T0L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 196 OHM 1/2W 0.01% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 7967 pcs Podatkovni list Y1442196R000T0L.pdf
Toleranca ±0.01% Temperaturni koeficient ±2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.295" L x 0.098" W (7.50mm x 2.50mm)
Serija RS92N Odpornost 196 Ohms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm) Lastnosti Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 196 Ohms ±0.01% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Metal Foil