Y144222K9830Q0L
pregled izdelka
Številka dela: Y144222K9830Q0L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 22.983K OHM 0.02% 1/2W RAD
Podatkovni listi: Y144222K9830Q0L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y144222K9830Q0L
Številka dela Y144222K9830Q0L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 22.983K OHM 0.02% 1/2W RAD Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 2074 pcs Podatkovni list Y144222K9830Q0L.pdf
Toleranca ±0.02% Temperaturni koeficient ±2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.295" L x 0.098" W (7.50mm x 2.50mm)
Serija RS92N Odpornost 22.983 kOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm) Lastnosti Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 22.983 kOhms ±0.02% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Metal Foil