Y145363K4000A0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y145363K4000A0L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y145363K4000A0L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 63.4K OHM 0.6W 0.05% RADIAL
Podatkovni listi: Y145363K4000A0L.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y145363K4000A0L
Številka dela Y145363K4000A0L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 63.4K OHM 0.6W 0.05% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 8773 pcs Podatkovni list Y145363K4000A0L.pdf
Toleranca ±0.05% Temperaturni koeficient ±0.2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm)
Serija Z Odpornost 63.4 kOhms
Moč (Watts) 0.6W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.336" (8.53mm) Lastnosti Moisture Resistant, Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 63.4 kOhms ±0.05% 0.6W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil