Y1455124R000Q9R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y1455124R000Q9R
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka VSM1506 124R00 TCR2 0.02% S T
Podatkovni listi: Y1455124R000Q9R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y1455124R000Q9R
Številka dela Y1455124R000Q9R Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis VSM1506 124R00 TCR2 0.02% S T Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 2480 pcs Podatkovni list Y1455124R000Q9R.pdf
Toleranca ±0.02% Temperaturni koeficient ±2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.150" L x 0.062" W (3.81mm x 1.57mm)
Serija VSM Odpornost 124 Ohms
Moč (Watts) 0.2W, 1/5W Pakiranje Strip
Paket / primer Nonstandard delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Število zaključkov 2 Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Višina - sedež (maks.) 0.025" (0.64mm) Lastnosti Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 124 Ohms ±0.02% 0.2W, 1/5W Chip Resistor Nonstandard Non-Inductive Metal Foil