Y1455150R000Q9R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y1455150R000Q9R
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES SMD 150 OHM 0.02% 1/5W 1506
Podatkovni listi: Y1455150R000Q9R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y1455150R000Q9R
Številka dela Y1455150R000Q9R Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES SMD 150 OHM 0.02% 1/5W 1506 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13821 pcs Podatkovni list Y1455150R000Q9R.pdf
Toleranca ±0.02% Temperaturni koeficient ±2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1506 Velikost / dimenzija 0.150" L x 0.062" W (3.81mm x 1.57mm)
Serija VSM Odpornost 150 Ohms
Moč (Watts) 0.2W, 1/5W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Nonstandard delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.025" (0.64mm) Lastnosti Moisture Resistant, Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 150 Ohms ±0.02% 0.2W, 1/5W Chip Resistor Nonstandard Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil