Y14553K0010B0W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y14553K0010B0W
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka VSM1506 3K0010 TCR2 0.1% B W
Podatkovni listi: Y14553K0010B0W.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y14553K0010B0W
Številka dela Y14553K0010B0W Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis VSM1506 3K0010 TCR2 0.1% B W Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 5288 pcs Podatkovni list Y14553K0010B0W.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.150" L x 0.062" W (3.81mm x 1.57mm)
Serija VSM Odpornost 3.001 kOhms
Moč (Watts) 0.2W, 1/5W Pakiranje Tray
Paket / primer Nonstandard delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Število zaključkov 2 Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Višina - sedež (maks.) 0.025" (0.64mm) Lastnosti Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 3.001 kOhms ±0.1% 0.2W, 1/5W Chip Resistor Nonstandard Non-Inductive Metal Foil