Y14555K77350A0R
pregled izdelka
Številka dela: Y14555K77350A0R
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES SMD 5.7735K OHM 1/5W 1506
Podatkovni listi: Y14555K77350A0R.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y14555K77350A0R
Številka dela Y14555K77350A0R Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES SMD 5.7735K OHM 1/5W 1506 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 14885 pcs Podatkovni list Y14555K77350A0R.pdf
Toleranca ±0.05% Temperaturni koeficient ±2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1506 Velikost / dimenzija 0.150" L x 0.062" W (3.81mm x 1.57mm)
Serija VSM Odpornost 5.7735 kOhms
Moč (Watts) 0.2W, 1/5W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Nonstandard delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.025" (0.64mm) Lastnosti Moisture Resistant, Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 5.7735 kOhms ±0.05% 0.2W, 1/5W Chip Resistor Nonstandard Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil