Y14676R25000Q0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y14676R25000Q0L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y14676R25000Q0L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 6.25 OHM 10W 0.02% RADIAL
Podatkovni listi: Y14676R25000Q0L.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y14676R25000Q0L
Številka dela Y14676R25000Q0L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 6.25 OHM 10W 0.02% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2067 pcs Podatkovni list Y14676R25000Q0L.pdf
Toleranca ±0.02% Temperaturni koeficient ±0.2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.339" L x 0.210" W (34.00mm x 5.33mm)
Serija VCS332Z Odpornost 6.25 Ohms
Moč (Watts) 10W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial - 4 Leads delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 4 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 1.024" (26.00mm) Lastnosti Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 6.25 Ohms ±0.02% 10W Through Hole Resistor Radial - 4 Leads Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil