Y14681R00000J9L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y14681R00000J9L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y14681R00000J9L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 1 OHM 10W 5% RADIAL
Podatkovni listi: Y14681R00000J9L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y14681R00000J9L
Številka dela Y14681R00000J9L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 1 OHM 10W 5% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3498 pcs Podatkovni list Y14681R00000J9L.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±0.2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.575" L x 0.276" W (40.00mm x 7.00mm)
Serija VFP4Z Odpornost 1 Ohms
Moč (Watts) 10W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial - 4 Leads delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 4 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.803" (20.40mm) Lastnosti Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 1 Ohms ±5% 10W Through Hole Resistor Radial - 4 Leads Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil