Y1468500R000T0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y1468500R000T0L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y1468500R000T0L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 500 OHM 10W 0.01% RADIAL
Podatkovni listi: Y1468500R000T0L.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y1468500R000T0L
Številka dela Y1468500R000T0L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 500 OHM 10W 0.01% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2857 pcs Podatkovni list Y1468500R000T0L.pdf
Toleranca ±0.01% Temperaturni koeficient ±0.2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.575" L x 0.276" W (40.00mm x 7.00mm)
Serija VFP4Z Odpornost 500 Ohms
Moč (Watts) 10W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial - 4 Leads delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 4 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.803" (20.40mm) Lastnosti Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 500 Ohms ±0.01% 10W Through Hole Resistor Radial - 4 Leads Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil