Y14750R20000E5W
pregled izdelka
Številka dela: Y14750R20000E5W
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka V/N 303337U 0R2000 0.2% BW 15559
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y14750R20000E5W
Številka dela Y14750R20000E5W Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis V/N 303337U 0R2000 0.2% BW 15559 Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 2110 pcs Podatkovni list
Toleranca ±0.2% Temperaturni koeficient ±10ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.365" L x 0.375" W (9.27mm x 9.53mm)
Serija CSM3637F Odpornost 200 mOhms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Tray
Paket / primer Nonstandard delovna temperatura -65°C ~ 170°C
Število zaključkov 4 Proizvajalec Standardni čas vodenja 25 Weeks
Višina - sedež (maks.) 0.050" (1.27mm) Lastnosti Current Sense
Stopnja napak - natančen opis 200 mOhms ±0.2% 3W Chip Resistor Nonstandard Current Sense Metal Foil