Y14870R00600B0W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y14870R00600B0W Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y14870R00600B0W
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 0.006 OHM 0.1% 1W 2512
Podatkovni listi: Y14870R00600B0W.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y14870R00600B0W
Številka dela Y14870R00600B0W Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 0.006 OHM 0.1% 1W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 23714 pcs Podatkovni list Y14870R00600B0W.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±15ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2512 Velikost / dimenzija 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm)
Serija CSM Odpornost 6 mOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tray
Paket / primer 2512 (6432 Metric) delovna temperatura -65°C ~ 170°C
Število zaključkov 4 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.035" (0.89mm) Lastnosti Current Sense, Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 6 mOhms ±0.1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil