Y14870R15000D5R
pregled izdelka
Številka dela: Y14870R15000D5R
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka V/N 303144U 0R1500 0.5% B T 1555
Podatkovni listi: Y14870R15000D5R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y14870R15000D5R
Številka dela Y14870R15000D5R Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis V/N 303144U 0R1500 0.5% B T 1555 Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 1798 pcs Podatkovni list Y14870R15000D5R.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±15ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2512 Velikost / dimenzija 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm)
Serija CSM Odpornost 150 mOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Strip
Paket / primer 2512 (6432 Metric) delovna temperatura -65°C ~ 170°C
Število zaključkov 4 Proizvajalec Standardni čas vodenja 25 Weeks
Višina - sedež (maks.) 0.035" (0.89mm) Lastnosti Current Sense
Stopnja napak - natančen opis 150 mOhms ±0.5% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense Metal Foil