Y14963K70000Q0W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y14963K70000Q0W
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka VSM1206 3K7000 TCR2 0.02% B W
Podatkovni listi: Y14963K70000Q0W.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y14963K70000Q0W
Številka dela Y14963K70000Q0W Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis VSM1206 3K7000 TCR2 0.02% B W Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 4630 pcs Podatkovni list Y14963K70000Q0W.pdf
Toleranca ±0.02% Temperaturni koeficient ±2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.062" W (3.20mm x 1.57mm)
Serija VSM Odpornost 3.7 kOhms
Moč (Watts) 0.15W Pakiranje Tray
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Število zaključkov 2 Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Višina - sedež (maks.) 0.025" (0.64mm) Lastnosti Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 3.7 kOhms ±0.02% 0.15W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Non-Inductive Metal Foil