Y149650R0000A9R
pregled izdelka
Številka dela: Y149650R0000A9R
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka VSM1206 50R000 TCR2 0.05% S T
Podatkovni listi: Y149650R0000A9R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y149650R0000A9R
Številka dela Y149650R0000A9R Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis VSM1206 50R000 TCR2 0.05% S T Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 3057 pcs Podatkovni list Y149650R0000A9R.pdf
Toleranca ±0.05% Temperaturni koeficient ±2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.062" W (3.20mm x 1.57mm)
Serija VSM Odpornost 50 Ohms
Moč (Watts) 0.15W Pakiranje Strip
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Število zaključkov 2 Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Višina - sedež (maks.) 0.025" (0.64mm) Lastnosti Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 50 Ohms ±0.05% 0.15W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Non-Inductive Metal Foil