Y160610R0000E9W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y160610R0000E9W Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y160610R0000E9W
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES SMD 10 OHM 0.2% 1W 2516 WIDE
Podatkovni listi: Y160610R0000E9W.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y160610R0000E9W
Številka dela Y160610R0000E9W Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES SMD 10 OHM 0.2% 1W 2516 WIDE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11425 pcs Podatkovni list Y160610R0000E9W.pdf
Toleranca ±0.2% Temperaturni koeficient ±0.2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja SMD Velikost / dimenzija 0.160" L x 0.250" W (4.06mm x 6.35mm)
Serija VCS1625ZP Odpornost 10 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tray
Paket / primer Wide 2516 (6440 Metric), 1625 delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Število zaključkov 4 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.040" (1.02mm) Lastnosti Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 10 Ohms ±0.2% 1W Chip Resistor Wide 2516 (6440 Metric), 1625 Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil