Y16080R25000A9L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y16080R25000A9L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 0.25 OHM 2W .05% RADIAL
Podatkovni listi: Y16080R25000A9L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y16080R25000A9L
Številka dela Y16080R25000A9L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 0.25 OHM 2W .05% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4067 pcs Podatkovni list Y16080R25000A9L.pdf
Toleranca ±0.05% Temperaturni koeficient ±0.2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.240" L x 0.177" W (31.50mm x 4.50mm)
Serija VCS232Z Odpornost 250 mOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial - 4 Leads delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 4 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.512" (13.00mm) Lastnosti Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 250 mOhms ±0.05% 2W Through Hole Resistor Radial - 4 Leads Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil