Y161212R0000C9R
pregled izdelka
Številka dela: Y161212R0000C9R
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES SMD 12 OHM 0.25% 0.4W 2512
Podatkovni listi: Y161212R0000C9R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y161212R0000C9R
Številka dela Y161212R0000C9R Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES SMD 12 OHM 0.25% 0.4W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12873 pcs Podatkovni list Y161212R0000C9R.pdf
Toleranca ±0.25% Temperaturni koeficient ±2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2512 Velikost / dimenzija 0.249" L x 0.127" W (6.32mm x 3.23mm)
Serija VSM Odpornost 12 Ohms
Moč (Watts) 0.4W, 2/5W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2512 (6432 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.025" (0.64mm) Lastnosti Moisture Resistant, Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 12 Ohms ±0.25% 0.4W, 2/5W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil