Y1620200R000D9L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y1620200R000D9L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 200 OHM 0.4W 0.5% RADIAL
Podatkovni listi: Y1620200R000D9L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y1620200R000D9L
Številka dela Y1620200R000D9L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 200 OHM 0.4W 0.5% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8561 pcs Podatkovni list Y1620200R000D9L.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±0.2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Radial Lead Velikost / dimenzija 0.250" L x 0.080" W (6.35mm x 2.03mm)
Serija Z201HT Odpornost 200 Ohms
Moč (Watts) 0.4W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.310" (7.87mm) Lastnosti Moisture Resistant, Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 200 Ohms ±0.5% 0.4W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil