Y16243K30000T219W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y16243K30000T219W
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka V/N321688 3K30000 TCR0.2 0.01% S
Podatkovni listi: Y16243K30000T219W.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y16243K30000T219W
Številka dela Y16243K30000T219W Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis V/N321688 3K30000 TCR0.2 0.01% S Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 3234 pcs Podatkovni list Y16243K30000T219W.pdf
Toleranca ±0.01% Temperaturni koeficient ±0.2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Serija VSMP Odpornost 3.3 kOhms
Moč (Watts) 0.2W, 1/5W Pakiranje Tray
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Število zaključkov 2 Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Višina - sedež (maks.) 0.025" (0.64mm) Lastnosti Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 3.3 kOhms ±0.01% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Non-Inductive Metal Foil