Y16246K19000B9W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y16246K19000B9W Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y16246K19000B9W
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES SMD 6.19K OHM 0.1% 1/5W 0805
Podatkovni listi: Y16246K19000B9W.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y16246K19000B9W
Številka dela Y16246K19000B9W Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES SMD 6.19K OHM 0.1% 1/5W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 15825 pcs Podatkovni list Y16246K19000B9W.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±0.2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Serija VSMP Odpornost 6.19 kOhms
Moč (Watts) 0.2W, 1/5W Pakiranje Tray
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.025" (0.64mm) Lastnosti Moisture Resistant, Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 6.19 kOhms ±0.1% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil