Y162515K2000T0W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y162515K2000T0W
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka VSMP1206 15K200 TCR0.2 0.01% B W
Podatkovni listi: Y162515K2000T0W.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y162515K2000T0W
Številka dela Y162515K2000T0W Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis VSMP1206 15K200 TCR0.2 0.01% B W Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 3703 pcs Podatkovni list Y162515K2000T0W.pdf
Toleranca ±0.01% Temperaturni koeficient ±0.2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.062" W (3.20mm x 1.57mm)
Serija VSMP Odpornost 15.2 kOhms
Moč (Watts) 0.3W Pakiranje Tray
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Število zaključkov 2 Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Višina - sedež (maks.) 0.025" (0.64mm) Lastnosti Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 15.2 kOhms ±0.01% 0.3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Non-Inductive Metal Foil