Y162713R0000D9W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y162713R0000D9W
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka VSMP2010 13R000 TCR0.2 0.5% S W
Podatkovni listi: Y162713R0000D9W.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y162713R0000D9W
Številka dela Y162713R0000D9W Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis VSMP2010 13R000 TCR0.2 0.5% S W Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 4520 pcs Podatkovni list Y162713R0000D9W.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±0.2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2010 Velikost / dimenzija 0.198" L x 0.097" W (5.03mm x 2.46mm)
Serija VSMP Odpornost 13 Ohms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tray
Paket / primer 2010 (5025 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Število zaključkov 2 Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Višina - sedež (maks.) 0.025" (0.64mm) Lastnosti Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 13 Ohms ±0.5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Non-Inductive Metal Foil