Y162733K0000T0W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y162733K0000T0W Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y162733K0000T0W
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES SMD 33K OHM 0.01% 1/2W 2010
Podatkovni listi: Y162733K0000T0W.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y162733K0000T0W
Številka dela Y162733K0000T0W Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES SMD 33K OHM 0.01% 1/2W 2010 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 8088 pcs Podatkovni list Y162733K0000T0W.pdf
Toleranca ±0.01% Temperaturni koeficient ±0.2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2010 Velikost / dimenzija 0.198" L x 0.097" W (5.03mm x 2.46mm)
Serija VSMP Odpornost 33 kOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tray
Paket / primer 2010 (5025 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.025" (0.64mm) Lastnosti Moisture Resistant, Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 33 kOhms ±0.01% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil