Y162885K0000B9W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y162885K0000B9W Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y162885K0000B9W
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES SMD 85K OHM 0.1% 3/4W 2512
Podatkovni listi: Y162885K0000B9W.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y162885K0000B9W
Številka dela Y162885K0000B9W Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES SMD 85K OHM 0.1% 3/4W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10801 pcs Podatkovni list Y162885K0000B9W.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±0.2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2512 Velikost / dimenzija 0.249" L x 0.127" W (6.32mm x 3.23mm)
Serija VSMP Odpornost 85 kOhms
Moč (Watts) 0.75W, 3/4W Pakiranje Tray
Paket / primer 2512 (6432 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.025" (0.64mm) Lastnosti Moisture Resistant, Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 85 kOhms ±0.1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil