Y1629350R000B0W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y1629350R000B0W
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka VFCP0805 350R00 TCR0.2 0.1% B W
Podatkovni listi: Y1629350R000B0W.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y1629350R000B0W
Številka dela Y1629350R000B0W Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis VFCP0805 350R00 TCR0.2 0.1% B W Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 5641 pcs Podatkovni list Y1629350R000B0W.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±0.2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.24mm)
Serija VFCP Odpornost 350 Ohms
Moč (Watts) 0.1W, 1/10W Pakiranje Tray
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Število zaključkov 2 Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Višina - sedež (maks.) 0.025" (0.64mm) Lastnosti Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 350 Ohms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Non-Inductive Metal Foil