Y1629400R000B9W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y1629400R000B9W Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y1629400R000B9W
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES SMD 400 OHM 0.1% 1/10W 0805
Podatkovni listi: Y1629400R000B9W.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y1629400R000B9W
Številka dela Y1629400R000B9W Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES SMD 400 OHM 0.1% 1/10W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 21784 pcs Podatkovni list Y1629400R000B9W.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±0.2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.24mm)
Serija VFCP Odpornost 400 Ohms
Moč (Watts) 0.1W, 1/10W Pakiranje Tray
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.025" (0.64mm) Lastnosti Anti-Sulfur, Moisture Resistant, Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 400 Ohms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil