Y163010K0000B9R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y163010K0000B9R
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka VFCP1206 10K0000 TCR0.2 0.1% S T
Podatkovni listi: Y163010K0000B9R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y163010K0000B9R
Številka dela Y163010K0000B9R Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis VFCP1206 10K0000 TCR0.2 0.1% S T Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 3328 pcs Podatkovni list Y163010K0000B9R.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±0.2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.062" W (3.20mm x 1.57mm)
Serija VFCP Odpornost 10 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Strip
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Število zaključkov 2 Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Višina - sedež (maks.) 0.025" (0.64mm) Lastnosti Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 10 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Non-Inductive Metal Foil