Y1630375R000D9W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y1630375R000D9W Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y1630375R000D9W
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES SMD 375 OHM 0.5% 1/4W 1206
Podatkovni listi: Y1630375R000D9W.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y1630375R000D9W
Številka dela Y1630375R000D9W Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES SMD 375 OHM 0.5% 1/4W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 24561 pcs Podatkovni list Y1630375R000D9W.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±0.2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.062" W (3.20mm x 1.57mm)
Serija VFCP Odpornost 375 Ohms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tray
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.025" (0.64mm) Lastnosti Anti-Sulfur, Moisture Resistant, Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 375 Ohms ±0.5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil