Y16306K80000A0W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y16306K80000A0W Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y16306K80000A0W
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES SMD 6.8K OHM 0.05% 1/4W 1206
Podatkovni listi: Y16306K80000A0W.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y16306K80000A0W
Številka dela Y16306K80000A0W Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES SMD 6.8K OHM 0.05% 1/4W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 18386 pcs Podatkovni list Y16306K80000A0W.pdf
Toleranca ±0.05% Temperaturni koeficient ±0.2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.062" W (3.20mm x 1.57mm)
Serija VFCP Odpornost 6.8 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tray
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.025" (0.64mm) Lastnosti Anti-Sulfur, Moisture Resistant, Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 6.8 kOhms ±0.05% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil