Y163225K5000T0R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y163225K5000T0R
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES SMD 25.5KOHM 0.01% 0.4W 2010
Podatkovni listi: Y163225K5000T0R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y163225K5000T0R
Številka dela Y163225K5000T0R Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES SMD 25.5KOHM 0.01% 0.4W 2010 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 14487 pcs Podatkovni list Y163225K5000T0R.pdf
Toleranca ±0.01% Temperaturni koeficient ±0.2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2010 Velikost / dimenzija 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
Serija VFCP Odpornost 25.5 kOhms
Moč (Watts) 0.4W, 2/5W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2010 (5025 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.025" (0.64mm) Lastnosti Anti-Sulfur, Moisture Resistant, Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 25.5 kOhms ±0.01% 0.4W, 2/5W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Anti-Sulfur, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil