Y16325R00000D9R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y16325R00000D9R
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES SMD 5 OHM 0.5% 0.4W 2010
Podatkovni listi: Y16325R00000D9R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y16325R00000D9R
Številka dela Y16325R00000D9R Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES SMD 5 OHM 0.5% 0.4W 2010 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 19450 pcs Podatkovni list Y16325R00000D9R.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±0.2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2010 Velikost / dimenzija 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
Serija VFCP Odpornost 5 Ohms
Moč (Watts) 0.4W, 2/5W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2010 (5025 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.025" (0.64mm) Lastnosti Anti-Sulfur, Moisture Resistant, Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 5 Ohms ±0.5% 0.4W, 2/5W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Anti-Sulfur, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil