Y163310K0000T0W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y163310K0000T0W Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y163310K0000T0W
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES SMD 10K OHM 0.01% 0.6W 2512
Podatkovni listi: Y163310K0000T0W.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y163310K0000T0W
Številka dela Y163310K0000T0W Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES SMD 10K OHM 0.01% 0.6W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 11083 pcs Podatkovni list Y163310K0000T0W.pdf
Toleranca ±0.01% Temperaturni koeficient ±0.2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2512 Velikost / dimenzija 0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm)
Serija VFCP Odpornost 10 kOhms
Moč (Watts) 0.6W Pakiranje Tray
Paket / primer 2512 (6432 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.025" (0.64mm) Lastnosti Anti-Sulfur, Moisture Resistant, Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 10 kOhms ±0.01% 0.6W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Anti-Sulfur, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil