Y1636200R000Q0R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y1636200R000Q0R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y1636200R000Q0R
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES SMD 200 OHM 0.02% 1/10W 0603
Podatkovni listi: Y1636200R000Q0R.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y1636200R000Q0R
Številka dela Y1636200R000Q0R Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES SMD 200 OHM 0.02% 1/10W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 15185 pcs Podatkovni list Y1636200R000Q0R.pdf
Toleranca ±0.02% Temperaturni koeficient ±0.2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
Serija VSMP Odpornost 200 Ohms
Moč (Watts) 0.1W, 1/10W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.025" (0.64mm) Lastnosti Moisture Resistant, Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 200 Ohms ±0.02% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil