Y16362K37000B9W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y16362K37000B9W Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y16362K37000B9W
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES SMD 2.37KOHM 0.1% 1/10W 0603
Podatkovni listi: Y16362K37000B9W.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y16362K37000B9W
Številka dela Y16362K37000B9W Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES SMD 2.37KOHM 0.1% 1/10W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 15155 pcs Podatkovni list Y16362K37000B9W.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±0.2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
Serija VSMP Odpornost 2.37 kOhms
Moč (Watts) 0.1W, 1/10W Pakiranje Tray
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.025" (0.64mm) Lastnosti Moisture Resistant, Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 2.37 kOhms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil