Y16364K32000B9R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y16364K32000B9R
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka VSMP0603 4K3200 TCR0.2 0.1% S T
Podatkovni listi: Y16364K32000B9R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y16364K32000B9R
Številka dela Y16364K32000B9R Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis VSMP0603 4K3200 TCR0.2 0.1% S T Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 3090 pcs Podatkovni list Y16364K32000B9R.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±0.2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
Serija VSMP Odpornost 4.32 kOhms
Moč (Watts) 0.1W, 1/10W Pakiranje Strip
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Število zaključkov 2 Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Višina - sedež (maks.) 0.025" (0.64mm) Lastnosti Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 4.32 kOhms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Non-Inductive Metal Foil