Y16364K99000T0W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y16364K99000T0W
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka VSMP0603 4K9900 TCR0.2 0.01% B W
Podatkovni listi: Y16364K99000T0W.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y16364K99000T0W
Številka dela Y16364K99000T0W Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis VSMP0603 4K9900 TCR0.2 0.01% B W Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 4526 pcs Podatkovni list Y16364K99000T0W.pdf
Toleranca ±0.01% Temperaturni koeficient ±0.2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
Serija VSMP Odpornost 4.99 kOhms
Moč (Watts) 0.1W, 1/10W Pakiranje Tray
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Število zaključkov 2 Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Višina - sedež (maks.) 0.025" (0.64mm) Lastnosti Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 4.99 kOhms ±0.01% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Non-Inductive Metal Foil