Y1690121R000T0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y1690121R000T0L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y1690121R000T0L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 121 OHM 8W 0.01% TO220-4
Podatkovni listi: Y1690121R000T0L.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y1690121R000T0L
Številka dela Y1690121R000T0L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 121 OHM 8W 0.01% TO220-4 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 6440 pcs Podatkovni list Y1690121R000T0L.pdf
Toleranca ±0.01% Temperaturni koeficient ±0.2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja TO-220 Velikost / dimenzija 0.400" L x 0.150" W (10.16mm x 3.81mm)
Serija VPR221Z Odpornost 121 Ohms
Moč (Watts) 8W Pakiranje Bulk
Paket / primer TO-220-4 delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Število zaključkov 4 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.845" (21.46mm) Lastnosti Moisture Resistant, Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 121 Ohms ±0.01% 8W Through Hole Resistor TO-220-4 Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil