Y1725300R000B0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y1725300R000B0L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 300 OHM 3/4W .1% AXIAL
Podatkovni listi: Y1725300R000B0L.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y1725300R000B0L
Številka dela Y1725300R000B0L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 300 OHM 3/4W .1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1847 pcs Podatkovni list Y1725300R000B0L.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.500" Dia x 0.625" L (12.70mm x 15.88mm)
Serija H Odpornost 300 Ohms
Moč (Watts) 0.75W, 3/4W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 4 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 300 Ohms ±0.1% 0.75W, 3/4W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil