Y172550K0000X9L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y172550K0000X9L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 50K OHM 3/4W 0.0025% AXIAL
Podatkovni listi: Y172550K0000X9L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y172550K0000X9L
Številka dela Y172550K0000X9L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 50K OHM 3/4W 0.0025% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1493 pcs Podatkovni list Y172550K0000X9L.pdf
Toleranca ±0.0025% Temperaturni koeficient ±2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.500" Dia x 0.625" L (12.70mm x 15.88mm)
Serija H Odpornost 50 kOhms
Moč (Watts) 0.75W, 3/4W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial - 4 Leads delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 4 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 50 kOhms ±0.0025% 0.75W, 3/4W Through Hole Resistor Axial - 4 Leads Non-Inductive Metal Foil