Y1728200R000T0L
pregled izdelka
Številka dela: Y1728200R000T0L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 200 OHM 1.5W .01% AXIAL
Podatkovni listi: Y1728200R000T0L.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y1728200R000T0L
Številka dela Y1728200R000T0L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 200 OHM 1.5W .01% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1088 pcs Podatkovni list Y1728200R000T0L.pdf
Toleranca ±0.01% Temperaturni koeficient ±2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.500" Dia x 1.000" L (12.70mm x 25.40mm)
Serija H Odpornost 200 Ohms
Moč (Watts) 1.5W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial - 4 Leads delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 4 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 200 Ohms ±0.01% 1.5W Through Hole Resistor Axial - 4 Leads Non-Inductive Metal Foil