Y172910R0000A9L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y172910R0000A9L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 10 OHM 1.75W 0.05% AXIAL
Podatkovni listi: Y172910R0000A9L.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 788 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 788 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y172910R0000A9L
Številka dela Y172910R0000A9L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 10 OHM 1.75W 0.05% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 788 pcs Podatkovni list Y172910R0000A9L.pdf
Toleranca ±0.05% Temperaturni koeficient ±2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.500" Dia x 1.500" L (12.70mm x 38.10mm)
Serija H Odpornost 10 Ohms
Moč (Watts) 1.75W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial - 4 Leads delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 4 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 10 Ohms ±0.05% 1.75W Through Hole Resistor Axial - 4 Leads Non-Inductive Metal Foil