Y174525R0000A9L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y174525R0000A9L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka SMR1DZ 25R000 TCR0.2 0.05% S B
Podatkovni listi: Y174525R0000A9L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y174525R0000A9L
Številka dela Y174525R0000A9L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis SMR1DZ 25R000 TCR0.2 0.05% S B Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 3789 pcs Podatkovni list Y174525R0000A9L.pdf
Toleranca ±0.05% Temperaturni koeficient ±0.2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja SMD, Stand Off Velikost / dimenzija 0.236" L x 0.126" W (5.99mm x 3.20mm)
Serija SMR1DZ Odpornost 25 Ohms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Bulk
Paket / primer 2512 J-Lead delovna temperatura -55°C ~ 175°C
Število zaključkov 2 Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Višina - sedež (maks.) 0.110" (2.79mm) Lastnosti Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 25 Ohms ±0.05% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 2512 J-Lead Non-Inductive Metal Foil