Y17453K24000Q9R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y17453K24000Q9R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y17453K24000Q9R
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES SMD 3.24K OHM 1/4W J LEAD
Podatkovni listi: Y17453K24000Q9R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije Y17453K24000Q9R
Številka dela Y17453K24000Q9R Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES SMD 3.24K OHM 1/4W J LEAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 15964 pcs Podatkovni list Y17453K24000Q9R.pdf
Toleranca ±0.02% Temperaturni koeficient ±0.2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja SMD Velikost / dimenzija 0.236" L x 0.126" W (5.99mm x 3.20mm)
Serija SMR1DZ Odpornost 3.24 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2512 J-Lead delovna temperatura -55°C ~ 175°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.110" (2.79mm) Lastnosti Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding
Stopnja napak - natančen opis 3.24 kOhms ±0.02% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 2512 J-Lead Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding Metal Foil