Y174610R0000A0R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y174610R0000A0R
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka SMR3DZ 10R000 TCR0.2 0.05% B T
Podatkovni listi: Y174610R0000A0R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y174610R0000A0R
Številka dela Y174610R0000A0R Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis SMR3DZ 10R000 TCR0.2 0.05% B T Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 3043 pcs Podatkovni list Y174610R0000A0R.pdf
Toleranca ±0.05% Temperaturni koeficient ±0.2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.170" W (7.29mm x 4.32mm)
Serija SMR1DZ Odpornost 10 Ohms
Moč (Watts) 0.6W Pakiranje Strip
Paket / primer 3017 J-Lead delovna temperatura -55°C ~ 175°C
Število zaključkov 2 Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Višina - sedež (maks.) 0.122" (3.10mm) Lastnosti Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 10 Ohms ±0.05% 0.6W Chip Resistor 3017 J-Lead Non-Inductive Metal Foil