Y1746200R000T0R
pregled izdelka
Številka dela: Y1746200R000T0R
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES SMD 200OHM 0.01% 0.6W J LEAD
Podatkovni listi: Y1746200R000T0R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y1746200R000T0R
Številka dela Y1746200R000T0R Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES SMD 200OHM 0.01% 0.6W J LEAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9146 pcs Podatkovni list Y1746200R000T0R.pdf
Toleranca ±0.01% Temperaturni koeficient ±0.2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja SMD Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.170" W (7.29mm x 4.32mm)
Serija SMR3DZ Odpornost 200 Ohms
Moč (Watts) 0.6W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 3017 J-Lead delovna temperatura -55°C ~ 175°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.122" (3.10mm) Lastnosti Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding
Stopnja napak - natančen opis 200 Ohms ±0.01% 0.6W Chip Resistor 3017 J-Lead Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding Metal Foil