Y174650K0000T0L
pregled izdelka
Številka dela: Y174650K0000T0L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES SMD 50KOHM 0.01% 0.4W J LEAD
Podatkovni listi: Y174650K0000T0L.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y174650K0000T0L
Številka dela Y174650K0000T0L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES SMD 50KOHM 0.01% 0.4W J LEAD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 9050 pcs Podatkovni list Y174650K0000T0L.pdf
Toleranca ±0.01% Temperaturni koeficient ±0.2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja SMD Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.170" W (7.29mm x 4.32mm)
Serija SMR3DZ Odpornost 50 kOhms
Moč (Watts) 0.4W, 2/5W Pakiranje Bulk
Paket / primer 3017 J-Lead delovna temperatura -55°C ~ 175°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.122" (3.10mm) Lastnosti Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding
Stopnja napak - natančen opis 50 kOhms ±0.01% 0.4W, 2/5W Chip Resistor 3017 J-Lead Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding Metal Foil