Y174650R0000Q9R
pregled izdelka
Številka dela: Y174650R0000Q9R
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES SMD 50 OHM 0.02% 0.6W J LEAD
Podatkovni listi: Y174650R0000Q9R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y174650R0000Q9R
Številka dela Y174650R0000Q9R Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES SMD 50 OHM 0.02% 0.6W J LEAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3952 pcs Podatkovni list Y174650R0000Q9R.pdf
Toleranca ±0.02% Temperaturni koeficient ±0.2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja SMD Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.170" W (7.29mm x 4.32mm)
Serija SMR3DZ Odpornost 50 Ohms
Moč (Watts) 0.6W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 3017 J-Lead Druga imena 804-1124-1
delovna temperatura -55°C ~ 175°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.122" (3.10mm)
Lastnosti Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding Stopnja napak -
natančen opis 50 Ohms ±0.02% 0.6W Chip Resistor 3017 J-Lead Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding Metal Foil Sestava Metal Foil